Superkame automobilius visoje Lietuvoje.Ieškote kam parduoti automobili? Mes superkame  įvairias transporto priemones (nuo mopedo iki sunkvežimio)!  Supirkimo vietos:  Vilnius, Kaunas, Klaipėda… važiuojame į RAJONUS, parsigabename patys.  Preliminarią kainą pateiksime telefonu.  Tikslią – po apžiūros.
Konsultuojame. DRĄSIAI skambinkite bet kuriuo metu.

Automobilių supirkimas Vilniuje
Tik nesupraskite klaidingai – auto supirkimas automobilius superka ne tik Vilniuje. Šios paslaugos yra teikiamos visoje Lietuvoje. Kad galėtumėte įsivaizduoti, kaip vyksta supirkimo procesas, galime pateikti pavyzdį: automobilių supirkimas Vilniuje klientą gali aptarnauti vidutiniškai per pusvalandį nuo įvykusio pokalbio telefonu. Ir tai tikrai nėra pagražinta reklama, kuri neatitinka realybės. Priešingai, tai yra kasdieninė ir reali situacija. Jei klientas susisiekia su auto supirkėjais, jam netenka laukti, eikvojant savo brangų laiką. Paslaugos kiekvienam suteikiamos sparčiai ir profesionaliai.

Suprantama, kad, parduodant savo automobilį, pirmiausia galvojame apie kainą ir greitą pirkėjo suradimą. Tai svarbiausia ir aktualiausia bene kiekvienam automobilio savininkui. Atsižvelgiant į tai, auto supirkimas šiuo atveju yra idealiausias pasirinkimas. Priimkite protingą sprendimą ir taupykite savo laiką. Seno automobilio pardavimas yra geras sprendimas, kurį pasirinkę – užtikriname jus – tikrai nepasigailėsite.

Tikslas: Dirbu taip, kad klientas visada liktų geros nuotaikos ir nebūtų gėda susitikti vėliau.
Dokumentų tvarkymas. Konsultacijos, patarimai.
Domina visos markės ir visi modeliai.  Tinka be tech. apžiūros, daužti su defektais ir kitais trūkumais. Sutarus, atvažiuoju bet kur Lietuvoje:  Vilnius – Kaunas – Klaipėda.